Order & Kundsupport 0650-54 11 11

ÖPPETTIDER
Mån-Tor: 08:30-16:00
Fredag:   08:30-15:00
Order har lunchstängt: 12:00-13:00

E-post: order@iggesundforest.se

 

 

 

 

Vi har stängt följande dagar under 2017:

  • 6 juni, Nationaldagen
  • 7-9 juni, ELMIA WOOD 2017
  • 23 juni, Midsommarafton


  • 17-28 juli, SEMESTERSTÄNGT

  • 25 december, Juldagen
  • 26 december, Annandag jul

 

 

 

Anki Wallenqvist

Order & Kundsupport

Anki Wallenqvist

Tel. +46 (0)650 54 11 11

E-post: order@iggesundforest.se

Order & Kundsupport

Robert Forslin

Tel. +46 (0)650 54 11 11

E-post: order@iggesundforest.se

Säljansvarig - Sverige, Danmark, Norge

Johan Nilsson

Mob. +46 (0)70 646 00 34

E-post: johan.nilsson@iggesundforest.se

Bo Bergholm

Säljansvarig Export

Bo Bergholm

Mob. +46 (0)70 399 06 09

E-post: bo.bergholm@iggesundforest.se

Erik Molin


Platschef & Marknadsansvarig

Erik Molin

Dir. +46 (0)650 54 11 03
Mob. +46 (0)70 674 77 51 

E-post: erik.molin@iggesundforest.se

 Magnus Hansson


Produktionsplanering & Inköp

Magnus Hansson

Dir. +46 (0)650 54 11 04
Mob. +46 70 631 00 52

E-post: magnus.hansson@iggesundforest.se

 Inger Bonnevier  

Ekonomiansvarig

Inger Bonnevier

Dir. +46 (0)650 54 11 01

E-post: inger.bonnevier@iggesundforest.se

 

Övrig säljorganisation:

 Kjell-Erik Åström

OLOFSFORS AB - Sverige

Kjell-Erik Åström
Säljansvarig för OEM i SE, DK, NO, EE, LV, LT

Dir. +46 (0)930 397 10
Mob. +46 (0)70 323 97 10

E-post: kjell-erik.astrom@olofsfors.se

Hannu Hypén

METSÄTYÖ OY - Finland

Hannu Hypén
Marknadshef - Finland & Åland

Tel. +358 14 338 8713
Mob. +358 400 345 402

E-post: hannu.hypen@metsatyo.fi

Bernd Fuchslocher

OLOFSFORS GmbH - Tyskland

Bernd Fuchslocher
Marknadshef - Tyskland, Österrike, Frankrike, Schweiz

Mob. +49 175-1871355

E-post: bernd.fuchslocher@olofsfors.de

Garet Robinson

OLOFSFORS INC. - Canada

Garet Robinson
Marknadshef - Nordamerika

Tel. +1 519 754 2190
Mob. +1 519 732 4848

E-post: garet.robinson@olofsfors.com

Anton Busygin

OLOFSFORS LLC - Ryssland

Anton Busygin
Marknadschef - Ryssland, Ukraina

Tel. +7 812 856 5790

E-post: anton.busygin@olofsfors.com

Kontakta oss

  1. Order & Kundsupport
  2. Tel: +46 (0)650 54 11 11
  3. Epost: order@iggesundforest.se
  4. Iggesund Forest AB
  5. Industriområdet
  6. Påbodavägen 4
  7. SE-820 72 STRÖMSBRUK
  8. Tel: +46 (0)650 54 11 00
  9. Epost: info@iggesundforest.se

Prenumerera på vårt nyhetsbrev