Order & Kundsupport 0650-54 11 11

ÖPPETTIDER
Mån-Tor: 08:30-16:00
Fredag:   08:30-15:00
Lunchstängt: 12:00-13:00

E-post: order@iggesundforest.se 

 

 

 

 

 

 

Anki Wallenqvist

Order & Kundsupport

Anki Wallenqvist

Tel. +46 (0)650 54 11 11

E-post: order@iggesundforest.se

Order & Kundsupport

Robert Forslin

Tel. +46 (0)650 54 11 11

E-post: order@iggesundforest.se

Säljansvarig - Sverige, Danmark, Norge

Johan Hjelm (fd Nilsson)

Mob. +46 (0)70 646 00 34

E-post: johan.hjelm@iggesundforest.se

Bo Bergholm

Säljansvarig Export

Bo Bergholm

Mob. +46 (0)70 399 06 09

E-post: bo.bergholm@iggesundforest.se

Säljansvarig Export

Iain Lawrence

Mob. +44 7775 598375

E-post: iain.lawrence@iggesundforest.se

 


Platschef & Marknadsansvarig

Christer Moberg

Dir. +46 (0)650 54 11 03
Mob: +46 (0)70 540 17 73

E-post: christer.moberg@iggesundforest.se

 

Inköp, Produktionsplanering & Beredning

Benjamin Sved

Dir. +46 (0)650 54 11 08
Mob: +46 (0)72 402 24 48

E-post: benjamin.sved@iggesundforest.se

Bo Bergholm

Säljansvarig Export

Bo Bergholm

Mob. +46 (0)70 399 06 09

E-post: bo.bergholm@iggesundforest.se

 

Övrig säljorganisation:

 Kjell-Erik Åström

OLOFSFORS AB - Sverige

Kjell-Erik Åström
Säljansvarig för OEM i SE, DK, NO, EE, LV, LT

Dir. +46 (0)930 397 10
Mob. +46 (0)70 323 97 10

E-post: kjell-erik.astrom@olofsfors.se

Hannu Hypén

METSÄTYÖ OY - Finland

Hannu Hypén
Marknadschef - Finland & Åland

Tel. +358 14 338 8713
Mob. +358 400 345 402

E-post: hannu.hypen@metsatyo.fi

Bernd Fuchslocher

OLOFSFORS GmbH - Tyskland

Bernd Fuchslocher
Marknadschef - Tyskland, Österrike, Frankrike, Schweiz

Mob. +49 175-1871355

E-post: bernd.fuchslocher@olofsfors.de

Garet Robinson

OLOFSFORS INC. - Canada

Garet Robinson
Marknadschef - Nordamerika

Tel. +1 519 754 2190
Mob. +1 519 732 4848

E-post: garet.robinson@olofsfors.com

Anton Busygin

OLOFSFORS LLC - Ryssland

Anton Busygin
Marknadschef - Ryssland, Ukraina

Tel. +7 921 956 57 90

E-post: anton.busygin@olofsfors.com

Kontakta oss

  1. Order & Kundsupport
  2. Tel: +46 (0)650 54 11 11
  3. Epost: order@iggesundforest.se
  4. Iggesund Forest AB
  5. Industriområdet
  6. Påbodavägen 4
  7. SE-824 95 STRÖMSBRUK
  8. Tel: +46 (0)650 54 11 00
  9. Epost: info@iggesundforest.se
  1. När du skickar in detta formulär godkänner du vår integritetspolicy

Prenumerera på vårt nyhetsbrev